Jdi na obsah Jdi na menu
 


Beskyde, Beskyde...

17. 8. 2007

Ahoj všichni. Minulý týden jsem byl s pánečky v Beskydech. Chtěli jsme je celé projít, ale bylo strašně teplo, všude sucho a nikde voda. Většina turistických cest vedla zpevněnou cestou, to mně měla panička raději na vodítku a já pak nemohl volně běhat L Taky pro naše nožky nebyl asfalt to nejlepší. Dom jsme teda přijeli o něco dřív.

Ale jinak tam bylo nádherně a já si užíval, jak jen mohl. A páníčci byli šťastný, když se na mně koukli. Blbnul jsem na loukách, v lesích a v rybníku, kde jsem si i s paničkou zaplaval. A hlavně jsem potkal hodně různých zvířat. V jedné ohradě byly krávy s telátky, koníci, a že prý i býk. S ním mně páníčci strašili a já nechápal proč. Býka jsem už potkal a mám ho moc rád, mňam J Když jsem je viděl, byl jsem nadšený a rozběhl se za nimi. Panička na mně začala volat a já se zastavil. Co teď? Zvířata? Panička? Zvířata?....." No jo, už jdu. Tak jsem u Tebe, už můžu za nimi? " Bohužel jsem nemohl, tak jsem si našel pořádné bahno a udělal jim hrocha. Kdo bude se mnou spát? J Pak jsem potkal velkého a barevného holuba (slepici). Plížil jsem se, pěkně pomaloučku, a rozutíkal se.........a sakra, jsem na vodítku. Tak nic, večeře nebude. Dále jsme potkali kačeny a husy, bohužel za plotem L, a plno koníků, krav a telátek.

Večer jsem si našel místo v blízkosti pánečků a pozoroval ostatní zvířata, na které jsem i vrčel. Panička si mně proto vzala k sobě, držela a hlídala, abych byl hodný.